logo_szdk
biplogo

503 088 811

503 088 892

Wydarzenia

MikoJarmark na rynku z Szubińskim Domem Kultury 2019

2019-12-14, godz. 15:00

14 grudnia zapraszamy na organizowany po raz drugi MikoJarmark z Szubińskim Domem Kultury. Rozpocznie się on o godzinie 15:00 na rynku w Szubinie. Tegorocznemu świątecznemu jarmarkowi towarzyszyć będą liczne atrakcje, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

Na scenie o świąteczny nastrój zadbają działające przy Szubińskim Domu Kultury zespoły muzyczne oraz grupa z Warsztatów Terapii Zajęciowej „Pelikan”. Organizatorzy poza półtoragodzinnym programem animacyjnym dla dzieci, prowadzonym przez animatorów firmy Wertini animation & event zadbali także o to, by przybył do Szubina Święty Mikołaj.

Dom Kultury również przygotował swój Świąteczny namiot, a w nim dodatkowe atrakcje – szwalnia i cukiernik. Na zainteresowanych będą czekać stoły, przy których będzie można ozdobić swojego piernika lub uszyć świąteczną skarpetkę, czy ozdobę. Ponadto przy kulturalnym stoisku będzie działać punkt „Świątecznej Poczty” ze specjalnie opracowaną dla Szubina kartką z bożonarodzeniowym wzorem. Wypisane przez odwiedzających świąteczne adresy będzie można wysłać do rodziny i bliskich.

Przypominamy, że zainteresowani wystawcy mogą zgłaszać chęć udziału do 6 grudnia za pomocą formularza online lub karty zgłoszeniowej dostępnej na stronie internetowej organizatora w zakładce do pobrania.

Najbliższe wydarzenia