logo_szdk
biplogo

503 088 811

503 088 892

Świetlice Rynarzewo

Dzień Dziecka w Rynarzewie

data publikacji: 2019-06-15, stronę wyświetlono 490 razy

Dzień Dziecka był dla nas dniem, kiedy mogliśmy spotkać się z Naszymi mieszkańcami poza murami Świetlicy Wiejskiej. W niedzielę 16 czerwca br. wspólnie z Panią Sołtys Rynarzewa, Biblioteką, Kołem Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeniem Inicjatyw Rozwoju Rynarzewa przygotowaliśmy coś specjalnego dla Naszych małych i dużych mieszkańców.

Dla wszystkich dzieci zorganizowaliśmy moc atrakcji w parku przy „Raczku”. Były animatorki, balony, dmuchane zjeżdżalnie, popcorn, wata cukrowa, słodycze i napoje. Można było nabyć również ciasto, chleb ze smalcem i ogórkiem oraz wziąć udział w loterii fantowej, w której wszystkie losy wygrywały.

Dzieci mogły skorzystać z malowania twarzy, animatorki przeprowadzały konkurencje, w których udział brały całe rodziny. Dużo frajdy wywołały tańce z rodzicami. Nie zabrakło również przeciągania liny. Niedzielne popołudnie spędziło z nami około 100 osób. Dziękujemy.

Materiał przygotowała świetlicowa Wiesława Siódmiak.

Dzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w RynarzewieDzień Dziecka w Rynarzewie
Najbliższe wydarzenia