logo_szdk
biplogo

503 088 811

503 088 892

Świetlice Kołaczkowo

Warto Pomagać

data publikacji: 2017-09-01, stronę wyświetlono 523 razy

Nasze kochane dzieci, które zaglądają do świetlicy wiejskiej w Kołaczkowie na koniec wakacji pokazały swoje dobre serduszka.


Po szaleństwach pogodowych, które nie oszczędziły także naszych sosen, w okolicach świetlicy leżą powalone drzewa, częściowo pocięte, zabezpieczone i przygotowane do usunięcia. W takim przypadku do uprzątnięcia są zawsze suche kawałeczki drewna, opadnięte szyszki - materiał idealny na podpałkę w kuchennym piecu!


Wraz z dziećmi postanowiliśmy zrobić dobry uczynek, przeprowadzić czyn społeczny, "ogarnąć " teren przy wejściu do świetlicy i ..... wesprzeć pewną panią, którą taką drobną podpałką do kuchennego pieca bardzo się ucieszy! Takim sposobem zebraliśmy kilka woreczków suszu - będą dla tej pani niespodzianką.

Bardzo dziękuję naszym milusińskim, którzy przerwali na godzinę gry i zabawy w świetlicy i bardzo chętnie podchodziły do tego naszego małego czynu społecznego - a wsparcie osoby potrzebującej było podstawowym argumentem dla dzieci!

                                                                                                                                                                         

Opiekun świetlicy wiejskiej Irena Wojciechowska

Warto PomagaćWarto PomagaćWarto PomagaćWarto PomagaćWarto PomagaćWarto PomagaćWarto PomagaćWarto PomagaćWarto PomagaćWarto Pomagać
Najbliższe wydarzenia