logo_szdk
biplogo

503 088 811

503 088 892

Świetlice Kołaczkowo

Andrzejki w Świetlicy Wiejskiej w Kołaczkowie

data publikacji: 2018-11-30, stronę wyświetlono 588 razy

W środę 28 listopada w Świetlicy Wiejskiej w Kołaczkowie odbyła się zabawa andrzejkowa.

Najważniejszym punktem spotkania było lanie wosku przez klucz i odczytywanie z powstałych figur przyszłości. Nie zabrakło również wróżb dotyczących imienia przyszłej żony i męża oraz wykonywanych zawodów.

Dzieci podczas Andrzejek upiekły ciasto "Murzynek", chętnie próbowały swoich wypieków, a także ciasteczek z ukrytą w nich wróżbą. Jedną z zabaw było również układanie butów od ściany do drzwi, by sprawdzić kto pierwszy stanie na ślubnym kobiercu.

Andrzejki w Świetlicy Wiejskiej w KołaczkowieAndrzejki w Świetlicy Wiejskiej w KołaczkowieAndrzejki w Świetlicy Wiejskiej w KołaczkowieAndrzejki w Świetlicy Wiejskiej w KołaczkowieAndrzejki w Świetlicy Wiejskiej w KołaczkowieAndrzejki w Świetlicy Wiejskiej w KołaczkowieAndrzejki w Świetlicy Wiejskiej w KołaczkowieAndrzejki w Świetlicy Wiejskiej w KołaczkowieAndrzejki w Świetlicy Wiejskiej w KołaczkowieAndrzejki w Świetlicy Wiejskiej w KołaczkowieAndrzejki w Świetlicy Wiejskiej w KołaczkowieAndrzejki w Świetlicy Wiejskiej w KołaczkowieAndrzejki w Świetlicy Wiejskiej w Kołaczkowie
Najbliższe wydarzenia