Dzieci odwiedzające Świetlicę Wiejską w Chomętowie zawsze miło i wesoło spędzają wakacyjny czas podczas przygotowanych dla nich różnorodnych zajęć.

Uczestnicy spotkań między innymi : [ ... ]">

logo_szdk
biplogo

503 088 811

503 088 892

Świetlice Chomętowo

Wakacyjnie w Chomętowie

data publikacji: 2017-07-31, stronę wyświetlono 480 razy

Dzieci odwiedzające Świetlicę Wiejską w Chomętowie zawsze miło i wesoło spędzają wakacyjny czas podczas przygotowanych dla nich różnorodnych zajęć.

Uczestnicy spotkań między innymi : malowali farbami, lepili z plasteliny ulubionego bohatera bajkowego, odwiedzili remizę OSP, brali udział w grach i zabawach na świeżym powietrzu.

Dużym powodzeniem cieszyły się gry planszowe i puzzle, a także piłkarzyki. W czasie zajęć dzieci otrzymywały napoje i słodki poczęstunek, o który zadbała Rada Sołecka Wsi Chomętowo.

Wakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w ChomętowieWakacyjnie w Chomętowie
Najbliższe wydarzenia