logo_szdk
biplogo

503 088 811

503 088 892

Świetlice Chomętowo

Dzień seniora w Chomętowie

data publikacji: 2018-01-30, stronę wyświetlono 507 razy

28 stycznia 2018 r w Świetlicy Wiejskiej w Chomętowie odbyło się spotkanie dedykowane seniorom oraz babciom i dziadkom z Chomętowa i okolic.

W części artystycznej wystąpiły dzieci z kółka teatralnego działającego przy świetlicy, prowadzonego przez Panią Marię Słowik i Panią Bożenę Wabich. Seniorzy gromkimi brawami nagrodzili zespół "Czerwone Róże" z Brzyskorzystewka, który swoim występem sprawił im wielką radość.

Uroczyste spotkanie trwało do późnych godzin popołudniowych, było również wspaniałą okazją do miłych rozmów i wspomnień przy kawie i pysznym cieście.

Serdeczne słowa podziękowań kieruje Sołtys Pani Kazimiera Łoboda do wszystkich osób, które przyczyniły się do przygotowania i uświetnienia tej wspaniałej imprezy.

Organizatorami spotkania byli: Sołtys Pani Kazimiera Łoboda, Świetlica Wiejska i Biblioteka Publiczna w Chomętowie.

Dzień seniora w ChomętowieDzień seniora w ChomętowieDzień seniora w ChomętowieDzień seniora w ChomętowieDzień seniora w ChomętowieDzień seniora w ChomętowieDzień seniora w ChomętowieDzień seniora w ChomętowieDzień seniora w ChomętowieDzień seniora w ChomętowieDzień seniora w ChomętowieDzień seniora w ChomętowieDzień seniora w ChomętowieDzień seniora w ChomętowieDzień seniora w ChomętowieDzień seniora w Chomętowie
Najbliższe wydarzenia