logo_szdk
biplogo

503 088 811

503 088 892

Sekcje, Koła Sekcja brydża

Zimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu Kultury

data publikacji: 2018-02-25, stronę wyświetlono 558 razy

W niedzielę 25 lutego w Szubińskim Domu Kultury odbył się 60. Turniej par w brydżu sportowym na zapis maksymalny „IV Memoriał Henryka Dery”.

W turnieju wzięły udział 33 pary z Bydgoszczy, Torunia, Rogowa, Aleksandrowa Kujawskiego, Rzepina, Pleszewa, Rojewa Nakła nad Notecią, Więcborka, Solca Kujawskiego.

Turniej wygrała para z Bydgoszczy Jan Nawrocki, Leszek Falkowski z wynikiem 64.67. Druga najlepsza para uzyskała wynik 52.40 Bolesław Radko, Dominik Kaszowski z Torunia. Wynik 45.93 pozwolił na zajęcie trzeciego miejsca parze Bogusz Nalazek, Józef Matuszewski z Rogowa. Łącznie przyznano nagrody dla sześciu najlepszych par turnieju oraz dwie dodatkowe nagrody „Para Mixtowa” i „Para z Szubina”.

Nagrody ufundowała rodzina Henryka Dery.

Kolejny Turniej odbędzie się 29 kwietnia br.

Zimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu KulturyZimowy Turniej Brydża w Szubińskim Domu Kultury
Najbliższe wydarzenia