logo_szdk
biplogo

503 088 811

503 088 892

Sekcje, Koła Sekcja brydża

Jesienny Turniej Brydża za nami

data publikacji: 2018-11-19, stronę wyświetlono 713 razy

18 listopada w Szubińskim Domu Kultury odbył się 63. Jesienny Turniej Brydża. Wzięło w nim udział 28 par z Bydgoszczy, Rogowa, Świecia, Rojewa, Więcborka i Szubina.

I miejsce zajęła para Jarosław Hausman, Leszek Hejne (BTG Bydgoszcz), na II miejscu uplasowała się para Henryk Spychalski, Ryszard Jaworski (Tenispoint Chemik Bydgoszcz), III miejsce dla pary Aleksander Tomczak, Dariusz Bartoś (TKKF Instalator pelikan Szubin). Zawody sędziował Zdzisław Zachwieja.

Jesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za namiJesienny Turniej Brydża za nami
Najbliższe wydarzenia