logo_szdk
biplogo

503 088 811

503 088 892

Sekcje I Koła Koło rękodzieła

Uczestnicy koła rękodzieła nagrodzeni w Wągrowcu

data publikacji: 2019-05-28, stronę wyświetlono 357 razy

Muzeum Regionalne w Wągrowcu w dniu 27.05. opublikowało Wyniki XV konkursu "Sztuka Ludowa Pałuk w twórczości dzieci, młodzieży i ich opiekunów".
W dziedzinie zdobnictwa nagrodzonych zostało wielu uczestników koła rękodzieła odbywających się w Szubińskim Domu Kultury. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Poniżej prezentujemy listę "naszych" laureatów ww. konkursu. Pełna lista nagrodzonych na stronie www.opatowka.pl

ZDOBNICTWO WNĘTRZ – PAJĄKI

Nagroda:

Natalia Krzemkowska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Jakub Palczewski, Iga Palczewska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Julia Grabowska,  Oliwia Sztok (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Kajetan Bąkowski  (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Roksana Sipińska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Agata Maludzińska (Szubiński Dom Kultury W Szubinie)

Zuzanna Macioszek (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Zuzanna Rzepczyk (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Anita Maludzińska, Luiza Maludzińska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Izabela Moniak (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Julia Kubacka, Roksana Kubacka (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Zuzanna Kubiak (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Rozalia Krzemkowska, Weronika Bablikow(Szubiński Dom Kultury)

Zuzanna Rzepczyk (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Olga Kwiatkowska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Sandra Kapczyńska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

ZDOBNICTWO WNĘTRZ – BUKIETY

2 miejsce

Jakub Palczewski (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

3 miejsce

Weronika Bablikow (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Wyróżnienia:

Nadia Mężykowska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Zuzanna Macioszek (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Klaudia Krajniewska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Agata Maludzińska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

ZDOBNICTWO WNĘTRZ – WIANKI

1 miejsce

Julia Kubacka(Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Wyróżnienie

Natalia Krzemkowska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Anita Maludzińska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Kajetan Bąkowski (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Nadia Mężykowska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Zuzanna Macioszek (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Luiza Maludzińska ( Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Sandra Kapczyńska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Eliza Wojciechowska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Roksana Sipińska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Iga Palczewska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Klaudia Krajniewska(Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

ZDOBNICTWO WNĘTRZ – RAMKI

2 miejsce

Rozalia Krzemkowska(Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Wyróżnienia

Zuzanna Rzepczyk (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Izabela Moniak (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

ZDOBNICTWO WNĘTRZ – RÓZGI

1 miejsce

Oliwia Sztok (Szubiński Dom Kultury)

Rozalia Krzemkowska (Szubiński Dom Kultury)

2 miejsce

Nadia Mężykowska (Szubiński Dom Kultury)

Kajetan Bąkowski (Szubiński Dom Kultury)

Luiza Maludzińska (Szubiński Dom Kultury)

Izabela Moniak  (Szubiński Dom Kultury)

3 miejsce

Iga Palczewska (Szubiński Dom Kultury)

Julia Kubacka (Szubiński Dom Kultury)

Wyróżnienia

Jakub Palczewski (Szubiński Dom Kultury)

Natalia Krzemkowska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Klaudia Krajniewska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Roksana Sipińska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Zuzanna Macioszek (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Sandra Kapczyńska  (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Zuzanna Rzepczyk (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Anita Maludzińska  (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Olga Kwiatkowska  (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

 Agata Maludzińska  (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Zuzanna Kubiak (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

KWIATY NA KŁOSACH

Nagroda

Luiza Maludzińska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Oliwia Sztok (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

ZDOBNICTWO WNĘTRZ- PLOTKI

W tej dziedzinie jury zwróciło szczególną uwagę na sposób wykonania plotek jako elementu tradycyjnego stroju pałuckiego. W ocenie brano pod uwagę estetykę wykonania.

Wyróżnienie

Kajetan Bąkowski (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Zuzanna Rzepczyk (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Roksana Sipińska (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Weronika Bablikow (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Izabela Moniak (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

Zuzanna Macioszek (Szubiński Dom Kultury w Szubinie)

 

Ponadto gratulujemy instruktor Pani Małgorzacie Bołka za zajęcie 1 miejsca w dziedzinach zdobnictwa wnętrz i pająków, a także uzyskania dodatkowej nagrody za przygotowanie największej ilości nagrodzonych dzieci.

Najbliższe wydarzenia