logo_szdk
biplogo

503 088 811

503 088 892

Sekcje, Koła Koło rękodzieła

Koło rękodzieła na wystawie pająków z 6 regionów

data publikacji: 2018-11-26, stronę wyświetlono 653 razy

23 listopada w piątek instruktor koła rękodzieła wraz z grupą swoich podopiecznych udała się do Bydgoszczy na wyjątkową wystawę „Magia Pająków Magia Świąt – prastara polska ludowa tradycja w nowej odsłonie”.

Salon Hoffman Kujawko-Pomorskiego Centrum Kultury na wystawie tej prezentuje pająki z wielu regionów: kujawskie, lubelskie, łowickie, podlaskie, kurpiowskie kierce i oczywiście pałuckie. Właśnie wśród tych pałuckich znajdują się prace wykonane przez uczniów Małgorzaty Bołki, jej samej i dorosłych.
Wszystkich tych, którzy pragną zobaczyć pająki wykonywane w różnych regionach Polski zachęcamy do odwiedzania Salonu Hoffmana K-PCK w Bydgoszczy do 25 stycznia 2019 r..

Koło rękodzieła na wystawie pająków z 6 regionówKoło rękodzieła na wystawie pająków z 6 regionówKoło rękodzieła na wystawie pająków z 6 regionówKoło rękodzieła na wystawie pająków z 6 regionówKoło rękodzieła na wystawie pająków z 6 regionówKoło rękodzieła na wystawie pająków z 6 regionówKoło rękodzieła na wystawie pająków z 6 regionówKoło rękodzieła na wystawie pająków z 6 regionówKoło rękodzieła na wystawie pająków z 6 regionówKoło rękodzieła na wystawie pająków z 6 regionów
Najbliższe wydarzenia