logo_szdk
biplogo

503 088 811

503 088 892

Sekcje, Koła Klub Seniora Jesienny Kwiat

Artystyczna Sobota z Seniorami

data publikacji: 2018-12-03, stronę wyświetlono 589 razy

W minioną sobotę Szubiński Dom Kultury był miejscem międzypokoleniowego spotkania. Odbyła się tutaj Artystyczna Sobota z Seniorami. Wydarzenie zorganizowane zostało razem z Klubem seniora „Jesienny Kwiat”. Właśnie pod czujnym okiem naszych seniorek około 30-osobowa grupa dzieci i młodzieży mogła przygotować świąteczne pierniki. Było ugniatanie, wałkowanie ciasta, wycinanie wzorów, pieczenie, a na końcu lukrowanie wypieków.

W czasie gdy dzieci czekały na wejście swojej grupy do kuchni przy pomocy naszej instruktor wykonywały świąteczne kartki i ozdoby. Każdy uczestnik do domu wrócił z wykonanymi przez siebie ozdobami i paczuszką pierniczków.

Artystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z SenioramiArtystyczna Sobota z Seniorami
Najbliższe wydarzenia