logo_szdk
biplogo

503 088 811

503 088 892

Galeria

Świat jak z bajki Wernisaż Edwarda Maciejewskiego

data publikacji: 2019-01-18, stronę wyświetlono 498 razy

11 stycznia Galeria Plama's rozpoczęła nowy rok wernisażem Edwarda Maciejewskiego, który cieszył się sporym zainteresowaniem. Ekspozycja prac malarskich i rzeźbiarskich została zmontowana w taki sposób aby można było "wejść" w świat stworzony przez artystę.
Dzieła Pana Edwarda, w szczególności rzeźby pełne i płaskorzeźby cechują się niepowtarzalnością wynikającą z dostosowania tworzonego dzieła do materiału, w którym powstają. Stara się on dodatkowo podkreślić, uwydatnić charakterystyczne dla drewna kształty, sęki, słoje. W malarstwie przetwarza świat widziany na swój świat - świat jak z bajki. Jego prace są dynamiczne, pełne ekspresji poprzez nagromadzenie kierunków diagonalnych i łuków. Oglądając jego dzieła można wyobrazić sobie artystę przy pracy.
Ekspozycja czynna do 25 stycznia.

Świat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda MaciejewskiegoŚwiat jak z bajki Wernisaż Edwarda Maciejewskiego
Najbliższe wydarzenia