logo_szdk
biplogo

52 391 04 21

52 384 82 35

Aktualności

W przyszłym tygodniu dom kultury będzie zamknięty

data publikacji: 2020-01-23

Dyrektor Szubińskiego Domu Kultury informuje, że od 27 do 31.01.2020 r. Szubiński Dom Kultury będzie zamknięty w związku z prowadzonymi fizycznymi pracami przeprowadzenia mienia instytucji do tymczasowej lokalizacji.
Jednocześnie informuje, że sprawy księgowe, kadrowe i wynajmy będzie można załatwiać w standardowych godzinach od 7:00 do 15:00 (we [ ... ]

czytaj więcej

Dzień babci i dziadka z Mikoałajem

data publikacji: 2020-01-21

W Świetlicy Wiejskiej w Dąbrówce Słupskiej tradycyjnie już odbyło się spotkanie z okazji dnia babci i dziadka połączone ze spotkaniem z Mikołajem. 19 stycznia instruktorzy SzDK przeprowadzili dla najmłodszych liczne zabawy. Nie zabrakło też wykonania kartek dla babć i dziadków. Spotkanie zakończyło się wręczeniem przez Mikołaja drobnych upominków [ ... ]

czytaj więcej

To był bal

data publikacji: 2020-01-20

W Świetlicy Wiejskiej w Zamościu 18 stycznia odbył się bal karnawałowy dla dzieci. Szereg licznych zabaw przeprowadzili instruktorzy Szubińskiego Domu Kultury.

czytaj więcej

Biura przeniesione do tymczasowej lokalizacji

data publikacji: 2020-01-17

Informujemy, że od dnia 20.01.2020 r. (poniedziałek) sprawy kadrowe, księgowe, płacowe, kasowe (opłaty za udział w zajęciach), a także wynajmy będzie można załatwiać na parterze Rejonowej Biblioteki Publicznej w Szubinie w pokoju konferencyjnym.

Godziny urzędowania:
Poniedziałek, środa - piątek 7:00 - 15:00
Wtorek 7:00 - 18:00 (księgowość [ ... ]

czytaj więcej

Informacja o czasowym zawieszeniu kół i sekcji zainteresowań

data publikacji: 2020-01-16

Dyrektor Szubińskiego Domu Kultury informuje,
że od 25.01.2020 r.
zawiesza do odwołania działalność kółek i sekcji zainteresowań

z powodu rozpoczęcia procedury związanej
z „Nadbudową, przebudową, rozbudową i modernizacją Szubińskiego Domu Kultury”.

Za powstałe niedogodności przepraszamy.

czytaj więcej

Informacja z otwarcia ofert

data publikacji: 2020-01-14

Dotyczy: informacji z otwarcia ofert na podstawie art. 86 ust. 5 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2018 r. poz 1986 ze zm.) z postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na "Nadbudowa, przebudowa, rozbudowa i modernizacja Szubińskiego Domu Kultury", ul. Kcyńska 13 w Szubinie.
 

Informacja [ ... ]

czytaj więcej

To był rekordowy Finał WOŚP sztabu w Szubinie

data publikacji: 2020-01-13

Szubiński Dom Kultury po raz kolejny stanowił siedzibę sztabu #4243 Szubin Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego, 28. Finału poza Szubinem, grało z nami Chomętowo, Kołaczkowo, Kowalewo, Królikowo, Rynarzewo i Tur. Mieszkańcy gminy okazali wielkie serca i do puszek oraz terminala wleciało 118.283,32 zł. Jest to nowy rekord naszego [ ... ]

czytaj więcej

Mikołajki w Zalesiu

data publikacji: 2020-01-07

Piątkowym popołudniem nasza niezastąpiona grupa instruktorów zawitała do Zalesia, gdzie wraz z sołectwem zorganizowaliśmy Spotkanie z Mikołajem dla dzieci i młodzieży. Po godzinie 14.00 do Świetlicy Wiejskiej przybył siwy Pan i przeprowadził wraz ze swymi pomocnikami liczne zabawy. Na wszystkich uczestników czekały upominki i smakołyki.

czytaj więcej

Sylwester 2019

data publikacji: 2020-01-02

Tradycyjnie w ostatni dzień roku Szubiński Dom Kultury przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Nakle nad Notecią i Urzędem Miejskim w Szubinie zorganizował dla mieszkańców zabawę sylwestrową na Rynku w Szubinie.

Mieszkańcy mieli okazję bawić się przy gorących muzycznych rytmach granych przez zespół „Moreno AS”. Przed [ ... ]

czytaj więcej

III Koncert kolęd i pastorałek Artyści SzDK i goście

data publikacji: 2019-12-30

28 grudnia w Szubińskim Domu Kultury miał miejsce trzeci Koncert kolęd i pastorałek „Artyści SzDK i goście”. W tym roku nasze wydarzenie zostało dofinansowane ze środków promocji Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią.

Świątecznym repertuarem uraczyli nas pianiści: Zuzanna Kalka, Szymon Roga, Maja Mielcarzewicz i Wojciech Brydzki; gitarzystki: [ ... ]

czytaj więcej

Zimowe zajęcia w Chomętowie

data publikacji: 2019-12-23

W świetlicy wiejskiej w Chomętowie wraz ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia zakończył się cykl zajęć dla dzieci o tematyce świątecznej. W czasie spotkań uczestnicy między innymi: piekli i ozdabiali pierniki, wykonywali stroiki i ozdoby bożonarodzeniowe, ponadto spotkali się z Mikołajem.

czytaj więcej

Kondolencje

data publikacji: 2019-12-22

Naszemu koledze,
Tomaszowi Matuszakowi
składamy najszczersze kondolencje
w związku ze śmiercią matki.

Dyrekcja i Pracownicy
Szubińskiego Domu Kultury

czytaj więcej

Świąteczne ozdoby

data publikacji: 2019-12-20

W  miniony wtorek i środę w Świetlicy Wiejskiej w Zamościu i Turze odbyły się zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, podczas których zostały wykonane ozdoby świąteczne: stroiki, bombki  oraz choinki i stroiki z wikliny papierowej. Zajęcia prowadził instruktor SzDK.

czytaj więcej

Godziny pracy SzDK

data publikacji: 2019-12-19

Zapraszamy na świąteczne Turnieje

data publikacji: 2019-12-19

Świąteczne warsztaty przedszkolaków

data publikacji: 2019-12-17

W dniach 4 i 12 grudnia w Szubińskim Domu Kultury gościliśmy dzieci z Grupy Biedronki i Skrzaty Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie. Podczas zajęć prowadzonych przez naszego instruktora wykonały pałuckie łańcuchy na choinkę. Zadaniem dzieci było złożenie i nałożenie harmonijek z bibuły na igłę z nitką naprzemiennie ze słomką. W ten sposób powstały [ ... ]

czytaj więcej

MikoJarmark znów przyciągnął mieszkańców

data publikacji: 2019-12-16

W sobotę 14 grudnia szubiński rynek przyciągnął spore grono mieszkańców gminy Szubin i okolic za sprawą drugiego MikoJarmarku z Szubińskim Domem Kultury. Główną atrakcją był jarmark, na który złożyły się 33 stoiska z różnym asortymentem, nawiązującym charakterem do zbilżających się świąt. O program dla dzieci zadbali animatorzy firmy [ ... ]

czytaj więcej

Kulturalny Mikołaj w Kowalewie

data publikacji: 2019-12-16

11 grudnia w Kowalewie gościł kulturalny Mikołaj. Ze swymi pomocnikami przeprowadził kilka zabaw ruchowych dla dzieci. Znalazła się także chwila, by stworzyć cztery portrety Mikołaja rysowane z zawiązanymi oczyma i rozwiązać kilka zagadek. Na koniec spotkania Mikołaj wręczył obecnym na spotkaniu dzieciom drobne prezenty po czym ruszył w dalszą drogę.

czytaj więcej

Utrudnienia w ruchu na czas trwania MikoJarmarku

data publikacji: 2019-12-14

Szubiński Dom Kultury informuje, że w związku z organizacją jarmarku bożonarodzeniowego „MikoJarmark na rynku z Szubińskim Domem Kultury” w dniu 14 grudnia 2019 r. w godzinach od 12:00 do 20:00 wyłączona z ruchu kołowego będzie ulica Rynek w Szubinie.

Na czas zamknięcia sugerowany objazd do ulicy Młyńska i ulicy Winnica prowadzi wzdłuż ulicy św. [ ... ]

czytaj więcej

Podsumowali konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową

data publikacji: 2019-12-09

9 grudnia w dawnej kawiarni Szubińskiego Domu Kultury miało miejsce wręczenie nagród dorocznego konkursu „Na najpiękniejszą ozdobę choinkową”. Wydarzenie podsumował instruktor Szubińskiego Domu Kultury Paweł Pietroń, który wraz z Dyrektor placówki Aliną Gordon i Panią Burmistrz Wiolettą Borys-Stachowiak tworzył komisję konkursową. W tym [ ... ]

czytaj więcej

Ostatnia wystawa w 2019 roku

data publikacji: 2019-12-09

W piątek 6 grudnia otworzyliśmy ostatni w tym roku wernisaż w Galerii Plama’s. Tym razem swoje obrazy zaprezentowała Teresa Kubacka-Wróblewska. Od kilku lat jest mieszkanką Lubostronia. Swą przygodę z malarstwem zaczęła dopiero po przejściu na emeryturę. Obecnie ma możliwość dołączenia do Szubińskiej Grupy Plama’s.

czytaj więcej

Świąteczna artystyczna sobota

data publikacji: 2019-12-09

7 grudnia odbyła się u nas Artystyczna Sobota z Seniorami z naszego klubu „Jesienny Kwiat”. Pod czujnym okiem naszych seniorek dzieci i młodzieży robiły świąteczne pierniki. Ponad to w holu SzDK powstawały świąteczne kartki. Wszyscy uczestnicy do swych domów wrócili z wykonanymi przez siebie karnetami i paczuszką pierniczków.

czytaj więcej

Mikołajkowa zabawa w Starym Jarużynie

data publikacji: 2019-12-09

W niedzielę 8 grudnia w Świetlicy wiejskiej w Starym Jarużynie gościł kulturalny Święty Mikołaj. Wraz ze swymi pomocnikami przeprowadził kilka zabaw dla dzieci. Na powitanie zatańczono wszystkim dobrze znany taniec pingwina. Poza zabawami ruchowymi nie zabrakło zagadek o tematyce zimowo-świątecznej. Po dwugodzinnych harcach nadszedł czas na wręczenie słodkich [ ... ]

czytaj więcej

Mikołajki w Samoklęskach Dużych

data publikacji: 2019-12-09

6 grudnia w Samoklęskach Dużych odbyło się spotkanie z Mikołajem. Minęło ono w bardzo miłej atmosferze przy ciastku i herbacie. Dzieci recytowały wierszyki, a Mikołaj obdarował ich słodkimi upominkami.

czytaj więcej

Kulturalny Mikołaj na ulichach miasta

data publikacji: 2019-12-06

Jak wieść gminna niosła, 6 grudnia na ulicach Szubina pojawił się św. Mikołaj. Ten Pan w czerwonym ubraniu z wielką radością częstował napotkane dzieci oraz dorosłych słodkościami.
Wizyta jak co roku przygotowana została przez Szubiński Dom Kultury.

czytaj więcej

znaleziono 467 rekordów, strona 1 z 19

Najbliższe wydarzenia